Shrnutí prosince 2023 :::

V prosinci 2023 Prisma utržila velmi nízký zisk. Nejnižší za celou historii obchodování. Tento výsledek byl způsobený několika faktory:
1) Systém se dle plánu přepnul do módu sníženého rizika kvůli poněkud delšímu trendovému pohybu na páru USDCAD.
2) Volatilita trhů v prosinci klesla na velmi nízké hodnoty. To byl celoroční trend.
3) Období svátků přineslo méně obchodních dní a tím pádem i méně obchodních příležitostí.

My z výsledku nejsme příliš nadšení. Rok 2022 byl podstatně zajímavější se ziskem přesahujícím 70%. Nicméně o trzích víme to, že se jejich volatilita s časem podstatným způsobem mění a proto, když systém nevytvoří některé období vysoký výnos, tak nezoufáme. Pořád se jedná o krásná čísla.

Do nového roku přejeme všem našim současným a potenciálně novým klientům: Ať se Vám velmi dobře daří v obchodování i osobním životě. A samozřejmě hlavně zdraví:)

Nejnovější příspěvky

Oddělený margin 30.1.2024

Nový výkonový upgrade AOS Prisma! Určeno pro stávající i nové klienty s obchodní pákou 1:500 a verzí obchodního systému Prisma Gold! Oddělili jsme money management jednotlivých měnových párů od sebe! Nyní má každý měnový pár více prostoru předvést co v něm je! To zejména v zátěži bude znamenat podstatné zvýšení... Čtěte dál »

Shrnutí listopadu 2023 5.12.2023

V listopadu se na našem prezentačním účtu neudálo nic nového a zisk za tento měsíc byl stále podprůměrný. Volatilita trhů je stále velmi nízká. Obchodovaný měnový pár EURGBP nám však začal tvořit mírný trend. Zatím bez větší korekce. Toto nám aktuálně způsobuje drawdown 12%. K těmto situacím dochází poměrně často... Čtěte dál »