Zveme vás na FX konferenci :::

Jsme partnerem ShowFX World konference v Bratislavě. Rádi se s vámi potkáme na místě!

Den bezplatných seminářů na téma finance, investice a obchodování od špičkových odborníků

Dne 16. Dubna 2016 jsou všichni se zájmem o obchodování a investování vítáni v hotelu Crowne Plaza v Bratislavě na sedm bezplatných seminářů a workshopů na téma obchodování a investice, které povedou přední finanční odborníci ze Slovenska, z České republiky, z Polska, ze Srbska a z Velké Británie.

>>>Registrujte se zde <<<

ShowFx World je mezinárodní značka, která od roku 2009 organizuje finanční veletrhy a konference zaměřené na vzdělávání v oblasti finančních trhů a správy osobních financí. Každý rok pořádá až 8 finančních akcí po celém světě od Moskvy po Singapur. Letos poprvé i na Slovensku!

Speciálním hostem konference bude spoluzakladatel a obchodník EzeeTrader.com – Charlie Burton. Charlie obchodoval a prezentoval své úspěchy na řadě konferencí, včetně takových jako je Investor FX, World Money Show, London Investor a také pro různé televize.Vyhrál soutěž v live obchodování na Londýn Forex Show, a to poslední 3 roky po sobě. Také vystupoval v dokumentu BBC s názvem `Traders, Millions by the Minute` kde nedávno úspěšně dokončil výzvu proměnit $10,000 účet na $100,000 během 2 let.

Hlavními důvody k účasti na ShowFx konferenci v Bratislavě jsou:

1. Získat šanci zlepšit své obchodní dovednosti, nebo alespoň poznat jak funguje obchodování na finančních trzích. Obchodní strategie, čtení makroekonomických dat, CFD, psychologie chování při obchodování a mnoho dalších témat, z nichž se můžete něco naučit

2. Diskutovat nejnovější vývoj v ekonomice a na finančních trzích. Recenze a prognózy pro rok 2016 od našich odborníků Vám lépe pomohou pochopit principy fungování ve finančním světě.

3. Účast na tombole a losování o věcné ceny. Každý účastník bude mít možnost vyhrát smartphone, tablet nebo různé bonusy od organizátorů a zúčastněných společností.

4. Stát se součástí české traderské komunity. Podělte se o své názory a zkušenosti s ostatními obchodníky a navažte nové kontakty během coffee breaků.

Vstup je volný! Viz detailní informace o programu

>>>Registrujte se zde <<<

Budeme se na Vás těšit na místě!

Nejnovější příspěvky

Jak v Prismě využíváme hedge obchody? 31.5.2023

Dobrý den všem. Rád jsem vzbudil před týdnem vášnivou diskuzi nad automatickým obchodním systémem na Facebooku, a možná není od věci sdílet výsledky i na našem webu. Pojďme se na to podívat po dalším týdnu obchodování. Zde odkaz na komplet historii: https://www.myfxbook.com/members/AOSPrisma/aos-prisma-usd-account-2/8439582 Od mého posledního příspěvku před týdnem zisk +0,83% na 4 měnových párech. Níže na obrázku... Čtěte dál »

Nově jsme na Spotify a Apple Music 27.3.2023

Rádi bychom vám sdělili skvělou novinku! Od této chvíle nás můžete najít nejen na našich standardních kanálech, ale také na Spotify a Apple Music, kde se nově věnujeme umělé inteligenci v našem podcastu „AiAiAi“. V našem podcastu se věnujeme nejnovějším trendům a novinkám v oblasti umělé inteligence. Spolu s Davidem... Čtěte dál »

Algoritmy proti inflaci 27.3.2023

Za poslední roky se investoři potýkají s velkým problémem – inflací. Tradiční investiční nástroje, jako jsou například bankovní účty, spořicí účty, dluhopisy nebo akcie, již nestačí pokrýt inflaci, která se již delší dobu drží na dvojciferných číslech. To znamená, že investoři musí hledat alternativní způsoby, jak získat výnosy, které budou... Čtěte dál »