Zveme vás na FX konferenci :::

Jsme partnerem ShowFX World konference v Bratislavě. Rádi se s vámi potkáme na místě!

Den bezplatných seminářů na téma finance, investice a obchodování od špičkových odborníků

Dne 16. Dubna 2016 jsou všichni se zájmem o obchodování a investování vítáni v hotelu Crowne Plaza v Bratislavě na sedm bezplatných seminářů a workshopů na téma obchodování a investice, které povedou přední finanční odborníci ze Slovenska, z České republiky, z Polska, ze Srbska a z Velké Británie.

>>>Registrujte se zde <<<

ShowFx World je mezinárodní značka, která od roku 2009 organizuje finanční veletrhy a konference zaměřené na vzdělávání v oblasti finančních trhů a správy osobních financí. Každý rok pořádá až 8 finančních akcí po celém světě od Moskvy po Singapur. Letos poprvé i na Slovensku!

Speciálním hostem konference bude spoluzakladatel a obchodník EzeeTrader.com – Charlie Burton. Charlie obchodoval a prezentoval své úspěchy na řadě konferencí, včetně takových jako je Investor FX, World Money Show, London Investor a také pro různé televize.Vyhrál soutěž v live obchodování na Londýn Forex Show, a to poslední 3 roky po sobě. Také vystupoval v dokumentu BBC s názvem `Traders, Millions by the Minute` kde nedávno úspěšně dokončil výzvu proměnit $10,000 účet na $100,000 během 2 let.

Hlavními důvody k účasti na ShowFx konferenci v Bratislavě jsou:

1. Získat šanci zlepšit své obchodní dovednosti, nebo alespoň poznat jak funguje obchodování na finančních trzích. Obchodní strategie, čtení makroekonomických dat, CFD, psychologie chování při obchodování a mnoho dalších témat, z nichž se můžete něco naučit

2. Diskutovat nejnovější vývoj v ekonomice a na finančních trzích. Recenze a prognózy pro rok 2016 od našich odborníků Vám lépe pomohou pochopit principy fungování ve finančním světě.

3. Účast na tombole a losování o věcné ceny. Každý účastník bude mít možnost vyhrát smartphone, tablet nebo různé bonusy od organizátorů a zúčastněných společností.

4. Stát se součástí české traderské komunity. Podělte se o své názory a zkušenosti s ostatními obchodníky a navažte nové kontakty během coffee breaků.

Vstup je volný! Viz detailní informace o programu

>>>Registrujte se zde <<<

Budeme se na Vás těšit na místě!

Nejnovější příspěvky

Oddělený margin 30.1.2024

Nový výkonový upgrade AOS Prisma! Určeno pro stávající i nové klienty s obchodní pákou 1:500 a verzí obchodního systému Prisma Gold! Oddělili jsme money management jednotlivých měnových párů od sebe! Nyní má každý měnový pár více prostoru předvést co v něm je! To zejména v zátěži bude znamenat podstatné zvýšení... Čtěte dál »

Shrnutí prosince 2023 5.1.2024

V prosinci 2023 Prisma utržila velmi nízký zisk. Nejnižší za celou historii obchodování. Tento výsledek byl způsobený několika faktory: 1) Systém se dle plánu přepnul do módu sníženého rizika kvůli poněkud delšímu trendovému pohybu na páru USDCAD. 2) Volatilita trhů v prosinci klesla na velmi nízké hodnoty. To byl celoroční... Čtěte dál »

Shrnutí listopadu 2023 5.12.2023

V listopadu se na našem prezentačním účtu neudálo nic nového a zisk za tento měsíc byl stále podprůměrný. Volatilita trhů je stále velmi nízká. Obchodovaný měnový pár EURGBP nám však začal tvořit mírný trend. Zatím bez větší korekce. Toto nám aktuálně způsobuje drawdown 12%. K těmto situacím dochází poměrně často... Čtěte dál »