Nově jsme na Spotify a Apple Music :::

Rádi bychom vám sdělili skvělou novinku! Od této chvíle nás můžete najít nejen na našich standardních kanálech, ale také na Spotify a Apple Music, kde se nově věnujeme umělé inteligenci v našem podcastu „AiAiAi“.

V našem podcastu se věnujeme nejnovějším trendům a novinkám v oblasti umělé inteligence. Spolu s Davidem Juklem a Michalem Minarikem se dozvíte vše o technologiích ChatGPT, MidJourney, OpenAI a dalších. V každém díle vám přinášíme zajímavé novinky v této oblasti a prozkoumáváme, jak se umělá inteligence stává nedílnou součástí našich životů. Připojte se k nám a nechte se inspirovat novými nápady a přístupy, které nám umělá inteligence nabízí. Budoucnost je tady.

Spotify: https://open.spotify.com/show/1v5g8UyOGNG4i1YkDF9T30?si=da9696e8321349ca

Apple music: https://podcasts.apple.com/cz/podcast/aiaiai/id1678079464

Těšíme se na vaši podporu a zpětnou vazbu! Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Sledujte nás na našich nových kanálech a užijte si podnětné debaty o umělé inteligenci!

Hezký den

Nejnovější příspěvky

Jak v Prismě využíváme hedge obchody? 31.5.2023

Dobrý den všem. Rád jsem vzbudil před týdnem vášnivou diskuzi nad automatickým obchodním systémem na Facebooku, a možná není od věci sdílet výsledky i na našem webu. Pojďme se na to podívat po dalším týdnu obchodování. Zde odkaz na komplet historii: https://www.myfxbook.com/members/AOSPrisma/aos-prisma-usd-account-2/8439582 Od mého posledního příspěvku před týdnem zisk +0,83% na 4 měnových párech. Níže na obrázku... Čtěte dál »

Algoritmy proti inflaci 27.3.2023

Za poslední roky se investoři potýkají s velkým problémem – inflací. Tradiční investiční nástroje, jako jsou například bankovní účty, spořicí účty, dluhopisy nebo akcie, již nestačí pokrýt inflaci, která se již delší dobu drží na dvojciferných číslech. To znamená, že investoři musí hledat alternativní způsoby, jak získat výnosy, které budou... Čtěte dál »