20170520_114652 :::

Nejnovější příspěvky

Nově jsme na Spotify a Apple Music 27.3.2023

Rádi bychom vám sdělili skvělou novinku! Od této chvíle nás můžete najít nejen na našich standardních kanálech, ale také na Spotify a Apple Music, kde se nově věnujeme umělé inteligenci v našem podcastu „AiAiAi“. V našem podcastu se věnujeme nejnovějším trendům a novinkám v oblasti umělé inteligence. Spolu s Davidem... Čtěte dál »

Algoritmy proti inflaci 27.3.2023

Za poslední roky se investoři potýkají s velkým problémem – inflací. Tradiční investiční nástroje, jako jsou například bankovní účty, spořicí účty, dluhopisy nebo akcie, již nestačí pokrýt inflaci, která se již delší dobu drží na dvojciferných číslech. To znamená, že investoři musí hledat alternativní způsoby, jak získat výnosy, které budou... Čtěte dál »

Akcie nebo automatický obchodní systém? 10.2.2023

Automatický obchodní systém jako řešení pro rok 2023? Obchodování na burze je pro mnoho lidí způsob, jak zhodnotit své finance a dosáhnout finančního úspěchu. Existují však dvě základní možnosti, jak toho na burzách dosáhnout – manuálně obchodovat akcie či komodity nebo využívat automatický obchodní systém (AOS). Zatímco manuální obchodování může být... Čtěte dál »