Nové video: Automatický obchodní systém Paris Grid :::

Zveřejnili jsme nové video k automatickému obchodnímu systému z naší dílny: AOS Paris Grid. Automatický obchodní systém s 2 letou historií na live obchodních účtech a obchodováním na EURCHF a AUDUSD.

Jak se automatickému obchodnímu systému daří po 2 letech live obchodování? Podívejte se níže.

Ze statistiky krátce:

Zisk: 128%

Max. pokles: 9,4%

Start obchodování: leden 2015

Detailní statistiky obchodů zde: https://www.myfxbook.com/members/profijet/paris-grid/1612622

Více o AOS zde: //www.obchodujeme.eu/produkty/forex-robot-paris-grid/

Video na Youtube níže:

Nejnovější příspěvky

Jak v Prismě využíváme hedge obchody? 31.5.2023

Dobrý den všem. Rád jsem vzbudil před týdnem vášnivou diskuzi nad automatickým obchodním systémem na Facebooku, a možná není od věci sdílet výsledky i na našem webu. Pojďme se na to podívat po dalším týdnu obchodování. Zde odkaz na komplet historii: https://www.myfxbook.com/members/AOSPrisma/aos-prisma-usd-account-2/8439582 Od mého posledního příspěvku před týdnem zisk +0,83% na 4 měnových párech. Níže na obrázku... Čtěte dál »

Nově jsme na Spotify a Apple Music 27.3.2023

Rádi bychom vám sdělili skvělou novinku! Od této chvíle nás můžete najít nejen na našich standardních kanálech, ale také na Spotify a Apple Music, kde se nově věnujeme umělé inteligenci v našem podcastu „AiAiAi“. V našem podcastu se věnujeme nejnovějším trendům a novinkám v oblasti umělé inteligence. Spolu s Davidem... Čtěte dál »

Algoritmy proti inflaci 27.3.2023

Za poslední roky se investoři potýkají s velkým problémem – inflací. Tradiční investiční nástroje, jako jsou například bankovní účty, spořicí účty, dluhopisy nebo akcie, již nestačí pokrýt inflaci, která se již delší dobu drží na dvojciferných číslech. To znamená, že investoři musí hledat alternativní způsoby, jak získat výnosy, které budou... Čtěte dál »